Персонал за продажба на сладолед

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

Персонал за продажба на сладолед со и без работно искуство (одговорни, културни и сериозни кон работните обврски) 

своето CV може да го достават на следната е – маил адреса:

Контакт: [најави се за да го видиш е-маилот]

Контакт телефон : 078/229-233

со задолжителна назнака ” Продажба на сладолед".

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »