Келнер/ка - работа за викенд, дневница 1 200 денари

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

Кафана во Дебар Маало има потреба од:

Персонал  на следнава позиција: Келнер со работно искуство ( одговорни, културни и сериозни кон работните обврски).

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование,
 • Со работно искуство.

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност,
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Смисол за одржување на ред и хигиена,
 • Тимска работа.

Ние нудиме:

 • Одлични и динамични услови за работа,
 • Усовршување како и одлична заработка,
 • можност за дополнителна работа за викенд
 • дневен оброк

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса:  [најави се за да го видиш е-маилот]   со задолжителна назнака ”Келнер/ка".

 

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »