Келнер/ка

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 6 дена
 • Тренд Фуд Бар
 • Активен до 05.08.2021
 • Позиција: Келнер/угостител/туризам
 • Локација: Скопје

Активни огласи од Тренд Фуд Бар:

Шанкер/ка - Салатер - Пица мајстор - Келнер/ка - Хигиеничар/кa

Ресторан има потреба од:

Персонал  на следнава позиција:

Келнер со работно искуство ( одговорни, културни и сериозни кон работните обврски).

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование,
 • Со работно искуство.

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност,
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Смисол за одржување на ред и хигиена,
 • Тимска работа.

Ние нудиме:

 • Одлични и динамични услови за работа,
 • Усовршување како и одлична заработка,
 • Месечна нето плата 

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: j[email protected]  со задолжителна назнака ”Келнер/ка".

контакт: 075/333-549

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција