Собарка

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

Хотел Лондон Бед енд Бреакфаст има потреба од собар/ка.

Предност би имале кандидати со претходно искуство.

Сите заеинтересирани кандидати може да испратат CV  на следниот email: [најави се за да го видиш е-маилот] , или да не контактираат телефонски на број: 070-277-127

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »