Менаџер за набавки и логистика

За компанијата: Property One Real Estate and Development е иновативна агенција за недвижности, co-work хаб, конслатинг агенција и компанија која ќе ви помогне не само да го пронајдете вашиот идеален имот но и да го преуреди... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 3 недели
  • Property One
  • Активен до 04.04.2024
  • Позиција: Менаџер/Директор
  • Локација: Скопје
  • Веб: propertyone.mk/
  • Instagram: property_one_mk

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »