Персонал за Chocohouse Skopje

Плата од 24.000 ден.

 • Објавен пред 2 недели
 • CHOCOWORLD SKOPJE
 • Активен до 01.07.2022
 • Позиција: Келнер/угостител/туризам
 • Локација: Скопје
 • Facebook: chocoworldskopje

Chocohouse Скопје има потреба од персонал:

 • Келнери/Келнерки плата 22,000 + бонуси + бакшиш
 • Шанкери/Шанкерки плата 24,000 + бонуси + бакшиш
 • Садомијачки плата 21,000 + бонуси
 • Хигиеничар/ки плата 21,000 + бонуси
 • Лице за спремање на вафли плата 24,000 + бонуси + бакшиш
  Испратете ваше CV на  [најави се за да го видиш е-маилот]  со назнака за која работна позиција аплицирате,или контактирајте не на 02/3119987
  Ресторанот Chocohouse се наоѓа на улица Македонија на Рекорд.
  Ви овозможуваме пријатна работна атмосфера  и  редовни месечни примања.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »