Козметичар/ка за третман на лице

  • Објавен пред 6 месеци
  • Biologique Recherche Macedonia
  • Активен до 12.02.2020
  • Позиција: Козметичар
  • Локација: Скопје

За потребите на своите клиенти Biologique Recherche Skopje
имаме потреба од персонал за работа во салон за убавина.

Се бара козметичар/ка која знае да ги работи некои од услугите:

  • Третман на лице
  • Третман на тело

Плата 24.600 до 30.750 

Тренинг од Biologique Recherche 

Контакт: info@biologique-recherche.mk

КЛИКНИ