Персонал за кафетерии

  • Објавен пред една недела
  • Горгиев Инвест ДООЕЛ
  • Активен до 28.03.2023
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »