EVN - Gjenerata е Re

За компанијата: ЕВН АД Скопје е енергетска компанија која на македонскиот пазар е активна од 2006 година. Дел е од ЕВН АГ Групацијата, водечки европски бренд за услуги во доменот на енергијата и животната средина. ЕВН... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • ЕВН Македонија
  • Активен до 31.05.2022
  • Позиција: Електро/машински техничар
  • Локација: Скопје
  • Телефон: +389(0)23205000
  • Веб: evn.mk

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »