Bizuterija AB2003: Продажен персонал

Продажен персонал

Плата од 21.000 ден. до 25.000 ден.

  • Објавен пред 3 недели
  • Bizuterija AB2003
  • Активен до 27.09.2023
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: abbizuterija

Потребен е ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ (продавач/ка)

  • Работа во смени полно работно време
  • Искуство во трговија (продажба на накит би било предност)
  • Познавање на работа со фискален апарат
  • Плата до 25.000 ден.

Cv на email: ab [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »