Продажен Персонал

  • Објавен пред 2 недели
  • Горгиев Инвест ДООЕЛ
  • Активен до 28.11.2023
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје

Активни огласи од Горгиев Инвест ДООЕЛ:

Готвач/ка, помошник готвач/ка и келнер/ка

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »