Агент за продажба на недвижности

 • Објавен пред 7 дена
 • Офис Ком ДОО
 • Активен до 05.10.2022
 • Позиција: Комерцијалист/Агент
 • Локација: Скопје
 • Веб: ofiskom.mk/
 • Facebook: ofiskom.mk

Потребни квалификации и вештини:

 • Претходно искуство 2 години / продажба на недвижности ќе се смета за предност
 • Комуникациски и преговарачки вештини
 • Напредно познавање на MC Office пакет
 • Возачка дозвола B-категорија

Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ!

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »