Келнер/ки - Шанкер/ки

  • Објавен пред 3 недели
  • Горгиев Инвест ДООЕЛ
  • Активен до 28.11.2023
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје

Активни огласи од Горгиев Инвест ДООЕЛ:

Продажен Персонал

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »