Фитнес Хаус Дооел - Скопје: Готвач/ка

Готвач/ка

Fitness House е првиот специјализиран локал во градот кој ја спојува здравата исхрана со удобен амбиент и љубезна услуга по највисоки стандарди. Сите оброци на менито се со точно пресметани нутритивни вредности, прилагодени за различен тип на исхрана, зависно од потребата и вкусот на клиентите. Амбиентот доловува топла и удобна атмосфера, што е клучно за да се чувствувате „како дома.“ Fitness House е омиленото место на сите кои ја знаат вредноста на здравиот и активен начин на живот! 

Доколку сакате и Вие да бидете дел од тимот на Фитнес Хаус , испратете кратка биографија на [најави се за да го видиш е-маилот] или контактирајте не на 071 221 620

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »