Продажен Персонал - Skopje City Mall

Плата 40.000 ден.

За компанијата: Mavi, incorporated in 1991 in Istanbul, is recognized as a highly successful global lifestyle brand, rooted in 32 years of denim expertise. Mavi has been publicly traded since 2017 and has a presence in... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред една недела
 • Mavi
 • Активен до 28.05.2024
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Веб: us.mavi.com

Продажен Персонал

Плата: 40.000 ден 

Место на работа: Skopje City Mall

Full Time 40h

Опис на работата:

 • Примање и изложување на робата по правила на компанијата
 • Следење на асортиманот и залихата
 • Работа на каса
 • Услужување на купувачи, во склад со стандардите на компанијата

Ви нудиме:

 • Можност за напредок и профисионално усовршување
 • Позитивна работна атмосфера
 • Месечни бонуси во однос на остварени таргети

Услови:

 • Пожелно претходно работно искуство на исто или слично работно место
 • Одговорност и организираност во работата
 • Комуникативност, љубезност и тимска работа.

Рокот за пријавување е 15 дена од денот на објавување.

Испратете го вашето CV (сликата е задолжителна) на maimakedonya@gmail.com

Тел: 070-558-336

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »