ОПЕРАТОРИ во CALL-CENTAR за продажба и грижа на корисници

За компанијата: NATURA THERAPY е водечка компанија на пазарот која се занимава со развој, производство и продажба на висококвалитетни, иновативни природни додатоци на исхраната наменети за подобрување и одржување на здравјето... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 7 дена
  • Natura Therapy
  • Активен до 05.10.2022
  • Позиција: Телефонски оператор/Поддршка
  • Локација: Скопје
  • Веб: naturatherapy.mk/

„Благодарение на НАТУРА ТЕРАПИ јас сум финансиски независна и горда што секојдневно го подобрувам здравјето на клиентите!“ И.Ц (оператор во Натура Терапи)

 

Приклучи се и ТИ

На ПОБЕДНИЧКИОТ ТИМ

call-оператори на НАТУРА ТЕРАПИ

 

Во Натура Терапи добиваш:

  • Целосна обука, лично менторство и континуирана едукација;
  • Одлична работна атмосвера, тимски дух и позитивна енергија;
  • Најдобра грижа за твоето и здравјето на твоето семејство;
  • 6 часовно работно време, загарантирана плата и бонуси.

 

 


www.naturatherapy.mk

 

Натура Терапи бара опаратори за работа во кол центар, женски лица на возраст од 20 до 65 год, со или без работно искуство. Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените услови можат да испратат CV на [најави се за да го видиш е-маилот]

 

NATURA THERAPY e водечка домашна компанија производител на широк спектар иновативни додатоци на исхраната, наменети за подобрување и одржување на човековото здравје.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »