МАГАЦИОНЕР / ДИСТРИБУТЕР Скопје

За компанијата: Компанијата Еуро Визиф е формирана во 2018та година и оттогаш успешно работи и се пробива на македонскиот пазар. Сите вработени во компанијата се со долгорочно работно искуство, со повеќе од 15 години... повеќе за компанијата »

(преземи го огласот како PDF)

ЕУРО ВИЗИФ ДООЕЛ фирма за големопродажба на електроматеријали има потреба од:

МАГАЦИОНЕР / ДИСТРИБУТЕР:

Услови за вршење на работа:

 • Завршено средно образование
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Способност за тимска работа
 • Комуникативен, организиран и одговорен
 • Лојален, енергичен и темелен во извршување на работните задачи
 • Една година работно искуство во областа ќе се смета за предност

Нудиме:

 • Атрактивна и динамична работа
 • Oдлична работна атмосфера
 • Нето плата: 21.000 ден.

 

Краток опис на работните обврски:

 • Прием, пребројување и складирање на роба
 • Спремање и пакување на роба за испорака до купувачи
 • Доставување на роба до купувачи

 

Доколку сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно и ги исполнувате потребните услови/квалификации - испратете ја Вашата кратка биографија (CV) на e-mail адресата [најави се за да го видиш е-маилот]  или контактирајте не на 078/42-82-92

www.eurovizif.mk              

Бул. Борис Трајковски 214а

 

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »