Продажен агент - Настел

За компанијата: Ние сме Белина – најголемиот увозник и дистрибутер во Македонија на сертифицирана природна и органска козметика. Како компанија на пазарот постоиме од март 2016-та година и оттогаш па сè до ден денес... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред еден месец
  • КС Гроуп ДОО
  • Активен до 05.04.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Веб: www.bellina.mk
  • Facebook: bellina.mk

Активни огласи од КС Гроуп ДОО:

Продажен агент - Настел Тафталиџе

Почитувани, ВРАБОТУВАМЕ продажни агенти на скратено работно време.

Доколку сте комуникативни, љубезни и имате одлично познавање на англиски јазик ве повикуваме да ни ја испратите Вашата кратка биографија со фотографија најдоцна до 31.03.2024 на: [најави се за да го видиш е-маилот]

ВАЖНО:

Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »