Продажен Асистент во City Mall

За компанијата: Најсовремена, специјализирана продавница за секаков вид на аутдор опрема, облека и обувки од врвни светски брендови. Ние сме македонските “Оutdoor” пионери, кои нудат артикли од премиум брендови на кои можете да им верувате. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Scout Outdoor Shop
 • Активен до 11.07.2024
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Телефон: 023116627
 • Веб: scout.mk/
 • Facebook: scoutoutdoorshop

Активни огласи од Scout Outdoor Shop:

Продажен Асистент во City Mall

Тимот на Scout Outdoor Shop се проширува!

Scout Outdoor Shop е најсовремена, специјализирана продавница за секаков вид на аутдор опрема,облека и обувки од врвни светски брендови, сега веќе достапна и во уште еден продажен салон во Skopje City Mall

Scout Outdoor Shop има потреба од нов колега - продажен асистент во Scout City Mall.

Критериуми кои треба да ги исполнувате:

 • Минимум ССС
 • Одлични комуникациски и продажни вештини
 • Флексибилност и подготвеност за тимска работа
 • Одговорност и организираност во работата

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања
 • Додатоци и бонуси за успешни резултати
 • Можност за постојан развој и професионално усовршување
 • Пријатно работно опкружување
 • Работа во смени

Испратете ја Вашата биографија (CV) на:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Ве очекуваме!

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »