Комерцијалист/дистрибутер

За компанијата: Фели – АС е приватно претпријатие кое успешно егзистира на македонскиот пазар од 1992 година. Увоз, големопродажба и дистрибуција на авто делови, моторни масла и авто козметика е основната активност на... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 3 недели
  • Фели-АС ДООЕЛ
  • Активен до 10.07.2024
  • Позиција: Комерцијалист/Агент
  • Локација: Скопје
  • Веб: feli-as.com/

Активни огласи од Фели-АС ДООЕЛ:

Технички секретар/ка

Имаме потреба од вработување на 1 лице за работна позиција Комерцијалист/дистрибутер

  • Познавање на англиски јазик,
  • Работа со компјутери,
  • Возачка дозвола Б категорија

Вашите CV-ја пратете ги на маил [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »