Продажни асистенти/ки

  • Објавен пред 3 недели
  • Amato
  • Активен до 25.11.2023
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: amatoclothing

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »