Продажен агент - Капиштец

Плата 24.000 ден.

За компанијата: Ние сме Белина – најголемиот увозник и дистрибутер во Македонија на сертифицирана природна и органска козметика. Како компанија на пазарот постоиме од март 2016-та година и оттогаш па сè до ден денес... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • КС Гроуп ДОО
  • Активен до 17.07.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Веб: www.bellina.mk
  • Facebook: bellina.mk

Почитувани, ВРАБОТУВАМЕ продажни агенти на полно работно време (40ч.).

Доколку сте комуникативни, љубезни и имате одлично познавање на англиски јазик ве повикуваме да ни ја испратите Вашата кратка биографија со фотографија најдоцна до 16.07.2024 на: [најави се за да го видиш е-маилот]

ВАЖНО:

Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »