Асистенти на продажба во продажните салони во Капитол Мол и Скопје Сити Мол

Плата од 18.000 ден.

За компанијата: Трговската марка TOM TAILOR од 1999 година е една од главните трговски марки во средната ценовна класа на облека. Колекциите се наменети за младите модерни жени и мажи на возраст од 25 до 40 години. Како... повеќе за компанијата »

(преземи го огласот како слика)

​АСИСТЕНТИ НА ПРОДАЖБА ВО КАПИТОЛ МОЛ И СКОПЈЕ СИТИ МОЛ

ТОМ ТАИЛОР ГРОУП

Биди и ти дел од нашиот тим!

Бараме професионални, иновативни и комуникативни луѓе кои ја сакаат модата и уживаат во комуникација со луѓе.

Бидете во чекор со модата и запознајте ги одблиску светските модни трендови.

Вашето искуство е приоритетно, но ние сме отворени да работиме и со личности кои се спремни да учат и да се надградуваат себеси.

За таа цел ТОМ ТАИЛОР објавува оглас во нашите продавници во Капитол Мол и во Скопје Сити Мол за следната позиција: АСИСТЕНТ НА ПРОДАЖБА

  • Презентирање на производите на муштериите според стандардите на компанијата
  • Грижење и одржување на визуелниот изглед на проджниот објект
  • Работа на каса
  • Плата Капитол Мол 18.000 денари, плус Бонуси
  • Плата Скопје Сити Мол 19.700 денари, плус Бонуси

Контакт емаил Капитол Мол: [најави се за да го видиш е-маилот]

Контакт емаил Скопје Сити Мол:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »