Менаџер за продажба на територијата на Македонија

За компанијата: Анекс е фирма за дистрибуција на производи за широка потрошувачка. Нашите партнери се меѓународни и домашни компании на кои сме им се покажале како квалитетен соработник. Со следење на модерните трендови... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • АНЕКС ДООЕЛ
  • Активен до 19.06.2024
  • Позиција: Менаџер/Директор
  • Локација: Цела Македонија

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »