Сервисен техничар

За компанијата: ПАНАТЕК е прогресивна и иновативна компанија, специјализирана за продажба, сервис и техничка поддршка на професионална автосервисна, автолимарска, дијагностичка и индустриска опрема од реномирани светски... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 4 недели
  • ПАНАТЕК ДООЕЛ
  • Активен до 23.11.2023
  • Позиција: Сервисери и монтери
  • Локација: Скопје
  • Веб: www.panatek.mk

ПАНАТЕК е прогресивна и иновативна компанија, специјализирана за продажба, сервис и техничка поддршка на професионална автосервисна, автолимарска, дијагностичка и индустриска опрема од реномирани светски брендови. На нашите ценети клиенти, преку нашиот тим на експерти и надворешни соработници, им нудиме комплетно и модерно решение за нивните сервисни работилници, од техничко проектирање и оптимизирање на работниот простор до инсталција и обука за правилно користење на опремата

_________________________________________________________________________

Поради проширување на нашиот сервисно - технички тим, во потрага сме на нов член.

Kандидатот треба да ги поседува следниве кфалификации:

  • Задолжетлно поседување на Б возачка категорија
  • Како предност ќе се смета основно познавање на електрика, хидраулика и пневматика.
  • Основно познавање компјутери и англиски јазик.

Ве очекуваме!
Вашите CV-ja на нашиот меил: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »