Маркетер - Промотер

  • Објавен пред 11 месеци
  • ПРОМО
  • Активен до 01.05.2018
  • Позиција: Останато
  • Локација: Охрид

ПОЧИТУВАНИ,

 

JETOJNE NE OHER OSE STRUGE!

APLIKONI!!!

TRAJNIM+TRANSPORT+SUPER RROGE 
A keni ENTUZIAZEM!
A mund te FILLONI MENJEHERE!
KEMI NEVOJE PER NJEREZ TE PERGJEGJSHEM ME KOHE TE PLOTE.
☎️TELOFONONI 070 312 249
💸 💸 💸 💸 💸 💸 💸 💸 💸
 

ЖИВЕЕТЕ ОХРИД ИЛИ СТРУГА!

АПЛИЦИРАЈТЕ!!!

ОБУКА+ПРЕВОЗ+СУПЕР ПЛАТА


Имате ЕНТУЗИЈАЗАМ?


Можете да почнете ВЕДНАШ?


ВРАБОТУВАЊЕ со ПОЛНО РАБОТНО ВРЕМЕ!
☎️ЈАВЕТЕ СЕ 070 312 249

КЛИКНИ