Доставувач на храна

Плата од 23.000 ден. до 30.000 ден.

  • Објавен пред 3 недели
  • Pizza Moretti
  • Активен до 28.06.2022
  • Позиција: Дистрибутер/комерцијалист/набавки
  • Локација: Скопје

Pizza Moretti во населба Аеродром има потреба од доставувачи на храна со и без работно искуство.

Сите заинтересирани кандидати може да не контактираат на тел. 071/20-41-41. 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »