Електричар

За компанијата: На само неколу минути од реката и од центарот на Скопје, Хотелот вклучува базен со џакузи, ресторан и топло колаче за добредојде. Со погодна локација кадешто централниот дел од Скопје со сите познати туристички... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 2 недели
 • Double Tree by Hilton Skopje
 • Активен до 19.10.2021
 • Позиција: Електро/машински техничар
 • Локација: Скопје

Активни огласи од Double Tree by Hilton Skopje:

Козметичар/ка

Во Хилтон веруваме дека угостителството не е само професија. Тоа е патување кое води до личен развој, раст и откривање на разни заедници и култури. Нашиот тим го сочинуваат извонредни професионалци кои заедно работат да овозможат исклучителни искуства за секој наш гостин. По патот на кој поставуваме стандарди во хотелиерството, нашата визија „да го згрееме светот со топлината на гостопримството“ постојано не мотивира. Ние нудиме многу повеќе од соба за ноќевање. Ние создаваме незаборавни искуства за нашите гости, значајни можности за нашите вработени и позитивно влијаеме во заедницата од која сме дел.

Ако сакате да се придружите на нашето големо семејство, имаме отворена позиција за Вас.

DoubleTree by Hilton Skopje врaботува:

Електричар 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено средно образование
 • Со претходно работно искуство во областа
 • Познавање на слаба струја

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

 • Вредна и енергична личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за тимска работа и работа под притисок​

Сите заинтересирани кандидати може да достават CV на следната e-mail адреса  [најави се за да го видиш е-маилот]  или на  [најави се за да го видиш е-маилот]