Мадал Бал Кафе: Пекар/ка со или без искуство

Пекар/ка со или без искуство

  • Објавен пред 3 недели
  • Мадал Бал Кафе
  • Активен до 27.09.2023
  • Позиција: Кувар/Пекар/Месар
  • Локација: Скопје
  • Веб: joy.mk

Joy Cafe and Bakery е современа пекара со потреба од пекар/ка и помошник пекар/ка со или без искуство за подготовка на бели пецива, француски кроасани и леб.

  • Работно време е помеѓу 06.00 и 13.00 часот,
  • 5 работни денови во седмица. 

Доколку сте заинтересирани јавете се на 078/602-201 да закажеме разговор.

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »