Касиер/ки во автомат клуб - Diwienn Aerodrom

Плата од 30.000 ден. до 40.000 ден.

  • Објавен пред 3 недели
  • ТД ДИВЕН доо
  • Активен до 13.04.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 022036012

ТД ДИВИЕН Доо- Скопје има потреба oд девојки за работа, на работна позиција оператор/касиер за работа во DIWIENN SLOT CASINO- АЕРОДРОМ.

Нудиме супер услови, пријатна работна атмосфера, почетна плата од 33.000+бонуси, како и обезбедена хранарина и појадок.  

Сите заинтересирани кандидати, Ве охрабруваме да испратите свое CV на  [најави се за да го видиш е-маилот]  или да се јават на тел бр. 071-254-149  

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »