Готвач/ка, помошник готвач/ка и келнер/ка

  • Објавен пред 3 недели
  • Горгиев Инвест ДООЕЛ
  • Активен до 15.07.2024
  • Позиција: Кувар/Пекар/Месар
  • Локација: Скопје

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »