ФИЗИОТЕРАПЕВТ

За компанијата: ЦЕНТАР ЗА ФИЗИКАЛНА И КИНЕЗИТЕРАПИЈА ,,ЛАСЕР МЕД,, повеќе за компанијата »

Центар за физикална и кинезитерапија ЛАСЕР МЕД- Скопје,

Вработува ФИЗИОТЕРАПЕВТ со или без работно искуство.

Заинтересираните кандидати своето CV можат да го испратат на e-mail: [најави се за да го видиш е-маилот]

и да не контактираат на тел број 070 333 235

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »