Продажни асистенти

  • Објавен пред 2 недели
  • Ботони
  • Активен до 16.04.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Веб: www.abv.mk/details/botoni-skopje

 

Боттони има потреба од девојче за продажба во еден од нашите дуќани  СИТИ МОЛ И РАМСТОР МОЛ

Отворени 1 позиции

  • Потребно основно познавање на водење на книгите за евиденција во трговија ЕТ и КДФИ
  • Основно познавање на англискиот јазик
  • Плата од 27.000 до 30.000
  • Како предност ке се земе предходно работно искуство во оваа или слична област

Потребно е вашето CV да го испратите на нашиот мејл со задолжително ваша фотографија

E-Mail: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »