Шанкер/ка на бифе со готова храна

Плата 30.000 ден.

За компанијата: Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. Нашите гости се луѓе кои знаат да уживаат во својот оброк и сакаат да јадат свежа и вкусна храна. повеќе за компанијата »

Активни огласи од Шин Хаи:

Хигиеничар/ка во кујна - Келнер/Келнерка

Кинески fast food има потреба од шанкер/ка на бифе со готова храна, со основно познавање на Англиски јазик, Плата 30000

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »