Оператор на CNC машина и Заварувач/помошник заварувач

За компанијата: БМГ Елецтрицал Енгинееринг е приватна компанија регистрирана во 2017 година како специјализирана компанија која работи во енергетскиот сектор. Главниот фокус на претпријатието е проектирање и склопување на нисконапонски дистрибутивни ормани, моторнo командни центри како и среднонапонски постројки повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • BMG Electrical Engineering
  • Активен до 20.05.2022
  • Позиција: Електро/машински техничар
  • Локација: Скопје

Компанијата BMG Electrical Engineering вработува:

  • Оператор на CNC машина - ласер за сечење лим - 1 работна позиција
  • Заварувач/помошник заварувач -  1 работна позиција

Сите заинтересирани може да не контактираат на следниот телефонски број: 071 344 772 или да испратат CV на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »