Шанкер/ka

За компанијата: Киносенс е местото кое ѝ даде една нова димензија на забавата. Позиционирано во Скопје Веро Центар (2-ви кат.) Киносенс претставува секојдневно собиралиште на децата, но и на оние повозрасните кои се љубопитни... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 2 недели
 • Киносенс
 • Активен до 26.05.2023
 • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
 • Локација: Скопје
 • Веб: www.7d.mk

Го прошируваме својот тим во пицеријата The Pizza Place, потребна ни е ШАНКЕР/КА. 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на слична или иста позиција не е задолжително (но може да биде предност)

Што бараме:

 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Работа на каса, процесирање на плаќања во готовина/платежна картичка;
 • Услужување и продажба на целокупното мени со храна ( пици, сендвичи, палачинки и сл.)

Што нудиме:

 • 40 работни часа неделно 
 • Работа во две смени
 • Позитивна работна атмосфера
 • Платен Одмор 20 дена

📩  Аплицирајте со испраќање на Вашата биографија на email: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »