Персонал - депилација и масажа на жени

  • Објавен пред 8 месеци
  • La sensa
  • Активен до 16.05.2018
  • Позиција: Козметичар
  • Локација: Скопје

Салон за убавина за дами "La Sensa", објавува оглас за вработување за позиција - Козметичарка за депилација и масажа на жени.

  • Завршено средно образование
  • Комуникативна, одговорна и позитивна личност
  • Љубезност и педантност
  • Посветеност на работата
  • Тимска работа

 

Студиото работи само со дами.

Повеќе информации на контакт телефон 077958415 Сања

КЛИКНИ