Продавач/ка во парфимерија

Плата од 21.000 ден. до 25.000 ден.

(преземи го огласот како слика)

 

РЕФАН МАКЕДОНИЈА, работи успешно 25 години, во областа на трговија со парфеми и козметика, објавува оглас за работна позиција ПРОДАВАЧ/КА во парфимерија во трговски центар Сити Мол.
Потребни квалификации:

  • ССС
  • Високо развиени комуникациски, презентациски и убедувачки вештини
  • Високо мотивирана, чувство на одговорност и лојаност
  • Да е пријатна и трпелива кон клиентите и обврските
  • Плата од 21.500 - 25.000

Сите договорени бенефиции како К15, одмор, исплата на работа во недела и празник се испорачуваат.

Работната атмосфера е пријатна, релаксирана и овозможува простор за сопствени креации.
Контакт и информации на тел: 071809545
Е-маил: [најави се за да го видиш е-маилот]
Сите заинтересирани се молат да пратат CV на e-mail или да закажат состанок по телефон.

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »