Стоматолошка сестра

Плата од 25.000 ден.

За компанијата: Во Dental Excellence Group создадовме стоматолошка ординација која нуди најквалитетна грижа за пациентите и стоматологија од светска класа во пријателска, опуштена и привлечна средина. Се обврзуваме да... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред една недела
  • Dental Excellence Group
  • Активен до 29.05.2024
  • Позиција: Медицински персонал/Негуватели
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 023227111
  • Веб: dentalimplants.mk

Стоматолошката ординација "Dental Excellence Group" центар за  естетика и реконструктивна стоматологија со имплантологија, има потреба од стоматолошка сестра на неопределено време.

Работно време: Пон-Петок 10: 00-18:00 часот

Плата: 25.000,00 мкд

Годишни одмори:

1. од 06.Јануари до 18. Јануари

2 од 27.Јуни до 3.Јули (последната недела од месец Јуни)

3 од 15 Август до 1 Септември

 

Исплата на годишен регрес (К-15)

 

Заинтересираните кандидати да испратат CV на email: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »