Асистент за продажба - Paolo Bocelli Skopje

За компанијата: Moda Group is one of Macedonia's largest retailers for Men and Women apparel, footwear and home furniture. The first store was launched in 1990 in Tetovo. It retailed both women and men’s apparel. Today... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Moda Group
 • Активен до 17.09.2021
 • Позиција: Продавач/трговец
 • Локација: Скопје

Активни огласи од Moda Group :

Асистент за продажба (Fashion Brand - Охрид)

(преземи го огласот како слика)

Салон за Обувки "PAOLO BOCELLI"  Скопје,

За потребите на својот продажен салон во ул. Никола Вапцаров бр-7 Скопје Центар објавува: ОГЛАС, за вработување на:Асистент за продажба.

Заинтересираните кандидати можат да ги достават потребните документи: Кратка биографија со слика, на е-маил:  [најави се за да го видиш е-маилот]  

Квалификаци

 • Возраст од 18- 35 години
 • Минимум средно образование
 • Способност за работа и комуникација со клиенти
 • Способност за тимско работење
 • Солидно познавање на работа со компјутер
 • Предходно искуство во трговија ќе се смета како предност
 • Познавање на други јазици