Келнер/ка - Кисела Вода

  • Објавен пред една недела
  • Гет Кафе
  • Активен до 21.06.2024
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје

Гет кафе Кисела Вода има потреба од КЕЛНЕР/КИ 

Потребни квалификации: 

  • Комуникативна, ведра и амбициозна личност
  • Со или без работно искуство

Ние нудиме:

  • Плата по договор

Лице за контакт: Билјана тел.075 234 676

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »