КОЗМЕТИЧАРКА СО ИСКУСТВО

  • Објавен пред 4 месеци
  • Сигнус Трејд
  • Активен до 12.11.2018
  • Позиција: Козметичар
  • Локација: Скопје

(преземи го огласот во Word)

Козметички салон CELZIUS до City mall,има потреба од искусна козметичарка.Одлични услови за работа и плата

070337913
 

КЛИКНИ