Асистент/ка за продажба

Плата од 25.000 ден. до 27.500 ден.

Дбн Мобил Електроник го проширува својот тим вработува на следната позиција:

  • Асистентки за продажба
  • НЕ Е ПОТРЕБНО Претходно искуство во Мобилара
  • ПРЕДНОСТ - Претходно искуство во Продажба 
  • Локација:продажен салон Мобил Електроник 4  Т.Ц ЗЕБРА Капиштец.

Работно време:

  • од Понеделник до Сабота.

Дополнителни информации:

  • Возраст 19- 44 години.

Заинтересираните кандидати може да ја доставаат својата кратка биографија iи да закажат интервју на  маил: [најави се за да го видиш е-маилот]
Контакт телефони: 02/3073200 или 075/554 400 до 18ч

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »