Продажба, Кујна и Бариста

  • Објавен пред 2 недели
  • Мадал Бал Кафе
  • Активен до 15.02.2024
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: joycafeandbakery

Joy Cafe and Bakery  вработува:

  • Персонал за кујна, на цело работно време, 
  • Персонал за продажба и
  • Бариста.

Испратете кратка биографија на  [најави се за да го видиш е-маилот]  или контактирајте не на 078/602-201 за да закажеме разговор.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »