Персонал за продажба

Плата од 23.000 ден. до 27.500 ден.

  • Објавен пред 12 месеци
  • Мадал Бал Кафе
  • Активен до 22.03.2023
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: joycafeandbakery

JOY CAFE AND BAKERY e кафе-пекара со потреба од персонал за продажба и бариста.

Работата за продажба вклучува продажба на бели пецива, кроасани, супи, сендвичи и смутиња.

Работните смени се:

  • 7-14.30, 8-15.30, 11.30-19 со можност за некои измени.
  • Почетната плата е 22.000 мкд со месечни бонуси и можност за најбрзо покачување.

За позицијата бариста платата е по договор. 

Станува збор за современа и угледна пекара во срцето на Карпош и Капиштец  со пријатен и пријателски настроен персонал. 

Доколку сте заинтересирани побарајте не на 078/602-201 или пратете го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »