Рецепционер/стоматолошка сестра

Плата од 25.000 ден.

  • Објавен пред 2 недели
  • ПЗУ д-р Африм
  • Активен до 09.12.2022
  • Позиција: Медицински персонал/Негуватели
  • Локација: Скопје
  • Веб: www.drafrim.com

ПЗУ„ д-р Африм“ има потреба од:

  • Рецепционер и стоматолошка сестра со положен стручен испит.

 

Вашето CV испратете го на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »