Оператор на уплатно место

 • Објавен пред 4 дена
 • СТАРБЕТ ДОО Гостивар
 • Активен до 24.12.2022
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје

Нови обложувалници во државата БЕТ АРЕНА вработуваат работници на шалтер во Гостивар, Дебар, Кичево, Струга, Охрид и Скопје
 
Работни обврски:

 • Комуникација и давање информации на играчите
 • Уплата и исплата на тикети (услуги, игри, бонуси, начин на играње)
 • Принтање резултати на дневни понуди
 • Грижа за безбедноста на паричните средства
 • Работа во 2 смени

 
Пријави се доколку имаш:

 • Завршено средно образование
 • Основно познавање на работа со компјутер
 • Интерес за спорт и познавање на областа
 • Комуникативен и ведар дух
 • Смиреност, комуникативност, позитивен став


  Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ!

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »