The Pizza Place: Аниматор/ка - Шанкер/ка

Аниматор/ка - Шанкер/ка

За компанијата: Фирмата Киносенс сопственик на брендот THE PIZZA PLACE е основана 2012 година. Во текот на изминатите години напорно работиме на промоција на оригиналниот италијански вкус и квалитет на пиците користејќи... повеќе за компанијата »
 • Објавен на 9.2022
 • The Pizza Place
 • Активен до 04.10.2022
 • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
 • Локација: Скопје
 • Веб: www.7d.mk

Активни огласи од The Pizza Place:

Шанкер/ка

Киносенс има потреба да го прошири својот тим со млади и позитивни луѓе за позиција АНИМАТОРКА / ШАНКЕРКА во Игротека Киносенс и 7D Cafe во трговски центар Веро Центар Џамбо - Скопје. 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на слична или иста позиција не е задолжително (но може да биде предност)
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Работа со луѓе и деца, ориентираност кон клиентот;
 • Организирање и учествување на роденденски забави за деца.
 • Минимално искуство за подготовка и послужување на кафе и пијалок.

Што нудиме:

 • Позитивна работна атмосфера и редовен месечен надоместок.
 • Работа во смени
 • Пријавени на полно работно време
 • Платен Oдмор 20 дена

📩  Аплицирајте со испраќање на Вашата биографија на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »