Физички работници во магацин и на терен во Скопје

Плата 27.500 ден.

За компанијата: СЕТЕК сé од техника е лидер во областа на ИТ, аудио видео и белата техника, кој на македонскиот пазар е присутен 28 години. СЕТЕК сé од техника ја поседува најголемата дистрибутивна мрежа во Македонија... повеќе за компанијата »

Поради зголемен обем на работа, СЕТЕК Сé од Техника има потреба од:

 

Физички работници во магацин и на терен во Скопје

 

Потребни квалификации:

• Минимум ССС

• Вредна и одговорна личност

• Способност за тимска работа

 

Ние нудиме:

  • Почетна плата 27.000,00 денари
  • Работа 40 часа неделно

 

Доколку сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно го поседувате потребното образование, квалификации за успешно извршување на работните задачи, испратете ја Вашата кратка биографија (CV), со слика не постара од 6 месеци преку полето за АПЛИКАЦИЈА или на e-mail адресата  [најави се за да го видиш е-маилот] .

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »