Бариста/Шанкер/ка

  • Објавен пред една недела
  • РИСТРЕТТО ДООЕЛ СКОПЈЕ
  • Активен до 29.09.2022
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје

(преземи го огласот како слика)За фирмата: Кафе шоп RISTRETTO е ново отворена кафетерија во Капиштец.

Вработува:

  • Шанкер/ка со или без работно искуство.

Нудиме динамична работа и редовна месечна плата

Вашата апликација може да ја пратите и на следнава меил адреса [најави се за да го видиш е-маилот] или тел.071 256 445

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »